PRIMARIA COMUNEI VLADESTI

Judetul Galati

COMUNICATE DE PRESA - detalii ANUNT IMPORTANT

» Inapoi ANUNT IMPORTANT 08.06.2011 14:33 Unitatea Administrativ Teritoriala a comunei Vladesti anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul Reabilitare si modernizare drumuri locale comuna Vladesti, judetul Galati propus a fi amplasat in intravilanul comunei Vladesti, judetul Galati. Informatiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agentiei Regionale pentru Protectia Mediului din Galati, str.Regiment 11 Siret, nr.2, Galati si la sediul Unitatii Administrativ Teritoriale a comunei Vladesti, in zilele de luni- vineri, intre orele 08.00 - 14.00. Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul Agentiei Regionale pentru Protectia Mediului din Galati, str.Regiment 11 Siret nr.2 .